UŽIVO Hrvatska-Argentina: Važna utakmica za prolaz u četvrtfinale, katastrofalan početak Kauboja i rovovska bitka za povratak

Hrvatska danas igra protiv Argentine (18.00) za osiguravanje jedne od prve dvije pozicije koje vode u četvrtfinale. Kauboji su veliki favoriti protiv južnoameričke reprezentacije koja je iskoristila odličan ždrijeb te dosad upisala pobjede protiv DR Konga, Bahreina i Japana uz onaj očekivani poraz u prvom krugu od Danske.

Imaju samo bod manje od Hrvatske pa Kaubojima treba pobjeda, piše gol.hr.

Hrvatska je tek u 11. minuti postigla 1. gol na utakmici za 1:5, a izjednačila tek u 30. minuti, 12:12 i tim je rezultatom završilo prvo poluvrijeme.

——————————————————————————————————————————

Hrvatska-Argentina 12:12

—————————————————————————————————————————-

——————————————————————————————————————————-

30′ Šebetić 12:12 Poluvrijeme je završilo.

28′ Sedmerac za Argentinu, isključenje Martinović, 10:12, Šebetić 11:12

27′ Sedmerac za Hrvatsku, Cami 2 min van, Čupić 10:11, sedmi gol od hrvatskih 10

25′ Musa 2 minute van, 9:11, Federico Pizarro

24′ Opet Čupić, 9:10

23′ Čupić drži Hrvatsku, peti njegov gol kontra za 8:10

22′ 7:9 Federico Gaston Fernandez, pa Santiago Baronetto u kontri 7:10

21′ Sedmerac za Hrvatsku, Čupić 7:8

20′ 6:8 Diego Simonet

19′ Karačić 6:7

18′ Šipić 5:7

17′ Pedro Martínez Cami 2 minute van, sedmerac za Hrvatsku, Čupić 4:7

16′ 2:7, 3:7 Mandić

15′ Čupić iz sedmerca 2:6

14′ 1:6 Pedro Martínez Cami, 2 minute van Argentina

13′ Time-out Argentina

11′ Moscariello 2 minute van, drugi put, Čupić, prvi gol za Hrvatsku, 1:5

10′ Hrvatska je još bez gola

6′ 0:5, Sebastián Simonet

5′ 0:4, Federico Pizarro

3′ Ignacio Pizarro 0:2, potom u kontri i 0:3, Diego Simonet

2′ Moscariello 2 minute van

1′ Kreće Hrvatska. Argentina u kontri, Ignacio Pizarro 0:1