LOKOMOTIVA – RIJEKA: GOOOL! Obregon smanjuje prednost Lokomotive

Lokomotiva i Rijeka igraju posljednju utakmicu 32. kola SuperSport HNL-a.

U posljednjoj utakmici 32. kola SuperSport HNL-a na stadionu u Kranjčevićevoj ulici u Zagrebu od 19:30 igraju Lokomotiva i Rijeka., piše gol.hr

Lokomotiva – Rijeka 2:1

• 74Ubačaj Smolčića, najviši u skoku bio je Pjaca, ali njegov udarac od bloka lako hvata Čavlina.
  • 71I Janković ide u bilježnicu Kolarića, koristio se laktom u skoku s Mersinajem.
  • 70Goričan bježi Smolčiću, dokapetan Rijeke ga ruši, Kolarić mu pokazuje javnu opomenu.
  • 67GOOOOL! Obregon smanjuje na 2:1. Smolčić je bacio dugačak aut, prijenos lopte na Obregona, Kolumbijac se dobro zagradio i zabio iz okreta sa sedam metara.
  • 66Domaćini su umrtvili igru, iza nas je 20 minuta drugog poluvremena, Pjaca je imao dobru priliku, ali to je manje više to od Rijeke.
  • 58Velika prilika za Rijeku da se vrati u susret, Bubanja nije najbolje očistio dugu loptu riječke obrane, ona dolazi Pjaci u noge, pucao je s 15 metara iskosa, ali lopta je prozujala kraj vratnice.
  • 57Janković ulazi umjesto Ivanovića.
  • 55Ivanović se našao u dobroj situaciji na rubu 16-erca, izbacio se na lijevu nogu i pokušao pucati, ali njegov udarac odlazi daleko od okvira gola.
  • 54Udarac Goričana s distance hvata Labrović.
  • 46Marić, Radeljić i Selahi ostali su u svlačionici, ušli su Mitrović, Obregon i Pašalić.
  • 45+2Poluvrijeme u Zagrebu, smrknuto lice Sopića otkriva sve, loše poluvrijeme lidera prvenstva.
  • 43GOOOOOL! Šotiček je strijelac za 2:0 Lokomotive. Još jednom pogodak pada iz prekida, nakon kornera se lopta odbila do Smakaja na drugoj stativi, on je silovito stisnuo loptu, Šotiček je malim dodirom promijenio smjer, vara Labrovića i ulazi u mrežu.
  • 37GOOOOOL! Vodi Lokomotiva 1:0, opet Mudražija, ovaj put pokazuje da neće biti potrebe za VAR provjerom. Ubacio je Leovac iz slobodnog udarca s desne strane, lopta se odbila od igrača Rijeke u noge Mudražiji, a on s pet metara gura loptu u mrežu.
  • 36Mudražija je pobjegao po desnom krilu, Radeljić ga ruši klizećim startom, Kolarić se opet poteže za džep.
  • 34Mudražija je napravio prekršaj i požutio, Fruk je imao slobodan udarac s 20 metara, ali njegov ubačaj završio je u rukama Čavline.
  • 32Puno je klizanja po terenu u Kranjčevićevoj ulici, nekoliko puta se okliznuo Fruk, zatim Bubanja, Leovac…
  • 28Utakmica je ušla u mirniju dionicu, većinom se igra na sredini terena s nekoliko sitnih prekršaja u posljednjih par minuta.
  • 21Fruk je pokušao pobjeći u kontru, Bubanja ga povlači na centru i Kolarić mu pokazuje javnu opomenu.
  • 18Pogodak ne vrijedi zbog nedozvoljene pozicije Mudražije.
  • 16U tijeku je VAR provjera. Moguće je zaleđe Mudražije.
  • 15GOOOOL! Mudražija je strijelac za 1:0. Bartolec je bacio aut u srce 16-erca, Mudražija se najbolje snašao u gužvi i s tri metra snažno opalio pokraj Labrovića.
  • 13Ubačaj iz kuta Fruka, odbijanac dolazi do Ivanovića, pokušao je iz voleja ugroziti Čavlinu, ali nije najbolje zahvatio loptu.
  • 6Hodža šalje dobar prizeman ubačaj na peterac, Ivanović se poskliznuo u primanju, ipak je iskontrolirao loptu i pokušao pucati, Bubanja je u bloku.
  • 4Ivanović i Bubanja u skoku nakon auta Smolčića, bolan vrisak napadača Rijeke, sudac Kolarić pokazuje da se igra nastavi dalje.
  • 3Prva prilika za Rijeku, Ivanović je primio dugu loptu na desnom krilu, nanizao je nekoliko igrača Lokomotive i ušao u kazneni prostor, pokušao je pucati u prvi kut gola Čavline, ali pogađa vanjski dio mreže.
  • 1Krenuo je susret u Zagrebu.
  • Klupa Lokomotive: Hendija, Šubarić, Matić, Bošković, Baždarić, Kanižaj, Fetai, Tošković, Vranjković, Canjuga, Kukavica.
  • Klupa Rijeke: Zlomislić, Janković, Mitrović, Obregon, Banda, Petrovič, Grgić, Bogojević, Čabraja, Dilaver, Veiga, Pašalić.
  • Patrik Kolarić iz Čakovca glavni je sudac ove utakmice, pomoćnici su Bojan Zobenica iz Velike Gorice i Alen Jakšić iz Splita, dok četvrti sudac Ante Terzić dolazi iz Podstranee. U VAR sobi su Mario Zebec (Cestica) i Vedran Đurak (Sveti Ivan Zelina). Delegat utakmice je Jakov Juretić iz Splita, kontrolor suđenja je Tomislav Petrović iz Osijeka, a Marko Svilić će obnašati funkciju časnika za sigurnost.
  • LOKOMOTIVA: Čavlina, Bartolec, Bubanja, Mersinaj, Leovac, Marić, Smakaj, Mudražija, Goričan, Kastrati, Šotiček.
  • RIJEKA: Labrović, Smolčić, Galešić, Radeljić, Goda, Selahi, Hodža, Pjaca, Fruk, Marić, Ivanović.
  • S obzirom na to da je Dinamo jučer pobijedio u Varaždinu, Rijeka u ovaj dvoboj ulazi kao drugoplasirana, s bodom zaostatka u odnosu na Modre. Uspiju li trupe Željka Sopića uspješno apsolvirati i današnje gostovanje, tada će se vratiti na vrh ljestvice +2 u odnosu na Dinamo koji imia iduće nedjelje stiže na Rujevicu.