Drama na utakmici: Na niželigaškom okršaju kraj Bjelovara navijač suca zalio pivom pa pobjegao

Dok se u subotu igrao najveći hrvatski derbi u eliti, igralo se i na niželigaškim travnjacima, nogometaši Farkaša poraženi su 6:3 od gostiju iz Gaja u 1. ŽNL, a susret u Žabnici kraj Bjelovara obilježila je, uz devet golova, i nesportska gesta navijača, piše Prigorski.

Utakmicu je sudio Ante Capan, a pomagali su mu Martin Gajšek i Anto Mandir, a jedan od njih kući je otišao zaliven pivom.

Utakmica je bila neizvjesna, a rezultat se lomio poslije 2:2. Domaći su uspjeli poravnati, međutim gosti su samo devet minuta kasnije ponovo poveli 2:3.

U tom trenutku netko od navijača zalio je i pomoćnog suca pivom te pobjegao i uspješno se sakrio među ostalim gledateljima.

Petnaestak minuta uoči kraja utakmica se smirila dvama gostujućim golovima, a uskoro je završena visokom pobjedom gostiju.