Predstavnik Hajduka nakon kiksa uložio prigovor da lopte nisu bile dovoljno napumpane

VARAŽDIN i Hajduk remizirali su rezultatom 1:1 u utakmici 24. kola SuperSport HNL-a. Gol za vodstvo Varaždina zabio je Domagoj Drožđek u 40. minuti, a izjednačio je Niko Sigur u 66. minuti. Varaždin je od 51. minute bio s igračem manje jer je Marko Dabro dobio drugi žuti karton.

U zapisniku se nakon utakmice pojavio zanimljiv detalj. U rubrici Zapažanje delegata Roberta Balena iz Zagreba našao se sljedeći upis: “Predstavnik Hajduka, g. Stjepan Badrov, nakon utakmice uložio je usmeni prigovor da lopte za igru nisu bile dovoljno napumpane te su se u nekoliko navrata morale zamijeniti”.

Igrači Hajduka su se nekoliko puta tijekom utakmice žalili na to da lopte nisu dovoljno napumpane, a sada je očito isto učinio i predstavnik klub. Tek preostaje za vidjeti hoće li Varaždin za to biti nekako sankcioniran., prenosi index.hr