Dinamo nakantao Triglav 7:0, hat-trick Kulenovića…

Nogometaši Dinama odigrali su prvu pripremnu utakmicu u Rovinju, a stigli su do uvjerljive pobjede, slavili su protiv slovenskog drugoligaša Triglava sa 7:0.

Modrima je bila ovo druga utakmica na pripremama, nakon što su u Zagrebu ranije pobijedili Rogašku 1:0.

Novo pojačanje Dinama, Arber Hoxha, koji je sinoć potpisao, nije igrao ovu utakmicu već je samo jutros odradio prvi trening.

Bruno Petković doveo je Dinamo u vodstvo u 29. minuti. Sandro Kulenović je zabio dva gola unutar tri minute, prvo u 53. pa onda u 56. minuti.

Petar Sučić povećao je prednost na 4:0 u 64. minuti, da bi Tibor Halilović u 65. zabio peti gol Dinama.

Sandro Kulenović je došao do hat-tricka iz kaznenog udarca u 68. minuti.

Konačnih 7:0 postavio je Japanac Takuro Kaneko u 78. minuti.

Modri će trenirati u Istri do 17. siječnja, a 13. siječnja odmjerit će snage s Celjem, piše sport.hrt.hr.