Dinamo pobijedio Ballkani 3:0 i prošao skupinu…

Dinamo je od 21 sat na Maksimiru igrao protiv Ballkanija posljednji susret u skupini C Konferencijske lige, za prolaz skupine i pobijedio 3:0., prenosi hrvatska danas

Prvo poluvrijeme proteklo je bez pravih prilika Dinama, kao i Ballkanija.

U drugom poluvremenu Dinamo je u 4 minute zabio tri gola. 3:0 ostalo je do kraja utakmice.

Dinamo-Ballkani (od 21 sat)

DINAMO: Zagorac, Ristovski, Šutalo, Perić, Perković, Sučić, Mišić, Kaneko, Baturina, Vidović, Petković

BALLKANI: Kolici, Thaqi, Jashanica, Halili, Trashi, Zyba, Kuc, Dellova, Hamidi, Berisha, Gripshi

Klupa Dinama: Nevistić, Moharrami, Bernauer, Emreli, Ljubičić, Kulenović, Marin, Halilović, Bulat, Vrbančić, Rukavina, Špikić

Klupa Ballkanija: Hoxha, Ljuljanović, Potoku, Limaj, Maksutaj, Dulaj, Ramadani, Karrica, Manaj, Ismajlgeci, Halitjaha, Tolaj

Sudi: Ricardo de Burgos, Španjolska

———————————————————————————————————————–
Dinamo-Ballkani 3:0
————————————————————————————————————————

90+2′ Kraj utakmice. Dinamo je pobijedio 3:0

90′ Igra se dvije minute nadoknade

84′ Moharrami puca, Kolici odbija u korner. Gosti su očistili

80′ Berisha je izbio pred Zagorca, ali on fantastično brani

76′ Petković izvodi kazneni udarac, 3:0

75′ Kaneko je srušen u kaznenom prostoru, jedanaesterac za Dinamo. Žuti za Dellovu

72′ Korner za Dinamo, Petkooović 2:0

70′ Korner za Dinamo, Peeerić 1:0

68′ Ljubičić umjesto Sučića, Špikić umjesto Vidovića

65′ Kaneku žuti, pao je u kaznenom prostoru gostiju

59′ Petković puca, Kolici brani, pa potom Perković glavom, Kolici opet brani

53′ Zagorac je sad istrčao iz kaznenog prostora, izbio loptu ispred Ismajlgecija i spasio Modre

51′ Korner za goste. Uopće prvi na utakmici. Izbijeno

46′ Bulat umjesto Baturine (imao virozu), počelo je drugo poluvrijeme

45+5′ kraj prvog poluvremena, bez pogodaka

45+5′ Vidović puca u Kolicija, Petković je lijepo prošao po desnoj strani i uposlio Vidovića

45′ Igra se pet minuta nadoknade

42′ Šutalo je sjeo na travnjak. Umjesto njega ulazi Moharrami

41′ Šutalo je ozlijeđen, vratio se u igru

39′ Haliliju žuti

35′ Trashiju žuti

31′ Gripshi je drugi put sjeo na travnjak. Ipak ide van, ulazi Ismajlgeci

27′ Dvije intervencije liječnika, Gripshi je sjeo na travnjak, ozlijeđen nakon što mu je Šutalo blokirao šut. I Šutalu je ukazana pomoć. Vratio se u igru

21′ Berisha iz daljine puca visoko iznad Dinamovog gola

17′ Prvi dolazak gostiju pred Zagorca, lak posao za vratara Modrih

16′ Žuti za Petkovića

13′ Slobodni udarac, 20 metara od gola gostiju. Petković puca u živi zid. Kaneko je došao do lopte u nastavku akcije, pao u kaznenom prostoru nakon starta Dellove, ali nije suđeno ništa

9′ Baturina je stigao na sedam metara od gola gostiju, ali je udarac ipak blokiran

3′ Vidović je bio malo prespor, Mišić je lijepo podvalio loptu, ali je Kolici bio brži

1′ Počela je utakmica