Kraljice šoka u drami prosule šest razlike, četvrtfinale SP-a, Olimpijske igre… sve

Hrvatske rukometašice poražene su s 23:22 (8:11) od Mađarske u posljednjoj utakmici druge faze Svjetskog prvenstva.

Bila im je potrebna pobjeda kojom bi ostale u borbi za četvrtfinale, no ispustile su šest pogodaka prednosti i upisale poraz, javlja HRT.

Nakon što je Milosavljević u 45. minuti pogodila za vodstvo Hrvatske 19:13, uslijedila su u sljedeće tri minute četiri uzastopna pogotka Mađarske i u 48. minuti Petra Anna Simon smanjuje zaostatak svoje ekipe na 19:17.

Albek s jednim i potom Klujber s tri uzastopna gola dovode Mađarsku na 22:22. Do kraja samo dvije minute! Ipak drama! Kliyinyi minutu prije kraja donosi potpuni preokret i prvo vodstvo Mađarske – 23:22!

Milosavljević je kod zaostatka Hrvatske 22:23 promašila sedmerac! Kakva šteta, imale su Hrvatice najvećih šest i onda četiri gola prednosti uoči zadnjih šest minuta te na kraju izgubile, piše HRT.