UŽIVO KL, Dinamo-Viktoria: Česi zabili iz jedanaesterca

U trećem kolu skupine C Konferencijske lige na Maksimiru od 21:00 igraju Dinamo i Viktoria Plzeň.

Jakirović je počeo susret s Emrelijem u vrhu napada.

Bulat je u prvom poluvremenu dva puta stresao okvir gola iz slobodnih udaraca, u 25′ i 43′. Šuteva unutar okvira gola nije bilo. Na poluvrijeme se otišlo s rezultatom 0:0.

Dinamo-Viktoria (od 21 h)

DINAMO: Nevistić – Ljubičić, Perić, Ristovski, Moharrami – Bulat, Mišić – Vidović, Baturina, Špikić – Emreli

VIKTORIA PLZEN: Baier – Hranačom, Traoer, Chory, Kalvach – Šulc, Jirka, Kopic – Jemelka, Cadu, Dweh

Sudi: Robert Jones, Engleska

Klupa Dinama: Zagorac, Sosa, Šutalo, Barnauer, Kulenović, Drmić, Majer, Halilović, Sučić, Kaneko, Perković, Menalo

Klupa Viktorije Plzen: Tvrdon, Svaček, Hejda, Sykora, Kliment, Vydra, Reznik, Mosquera, Bucha, Halik, Vikanova

————————————————————————————————————————
Dinamo-Viktoria 0:1

74′ Korner za Dinamo

73′ Bulat i Moharrami izlaze, Haneko i Kulenović ulaze

69′ Chory s bijele točke zabija za 1:0 vodstvo Viktorije

67′ Treći korner za Viktoriju. Nakon gužve u šesnaestercu jedanaesterac za goste. Bernauer je bio u kontaktu s Hranačom

64′ Mišić puca pokraj gola

61′ Bomba Vidovića nakon ubačaja Moharramija, Baier brani

60′ Vidović puca u Baiera

57′ Korner za Dinamo, izbijeno

56′ Emreli ide van, Ulazi Drmić, Bernauer umjesto Špikića

53′ Periću žuti. VAR provjerava potencijalni crveni karton. Slobodan udarac za Viktoriju, nema opasnosti Cadu puca pokraj gola

52′ Baturina puca pokraj gola

46′ Počelo je drugo poluvrijeme

45+2′ Kraj prvog poluvremena, bez pogodaka

45+1′ Korner za Dinamo, peti po redu. Nema opasnosti

45′ Igra se minuta nadoknade

43′ Slobodni udarac s dvadesetak metara za Modre. Bulat pogađa gredu

35′ Korner za Dinamo, izbijeno

31′ Korner za Viktoriju, izbijeno

28′ Bulat puca pokraj gola gostiju

26′ Korner za Dinamo, nema opasnosti

25′ Slobodni udarac za Dinamo s lijeve strane. Bulat puca izravno na gol, pogađa stativu

19′ Emreliju žuti

18′ Jirka je s desetak metara pucao pokraj Nevistićevog gola

12′ Kalvachu žuti

10′ Žuti za Mišića

6′ Početno ispitivanje snaga

2′ Korner za Dinamo, izbačeno

1′ Počela je utakmica