UŽIVO KL, Ballkani-Dinamo: Domaći poveli, Moharrami je zaspao

Dinamo danas gostuje na Kosovu kod Ballkanija u 2. kolu Konferencijske lige.

Jakirović ne može računati na Brunu Petkovića, jer je obnovio ozljedu protiv Hajduka na Poljudu i neće ga biti tri tjedna, a nema ni Stefana Ristovskog ni Darija Špikića, kao ni Roberta Ljubičića jer je zaradio virozu.

Prvo poluvrijeme bilo je poprilično rastrgano, s blagom terenskom dominacijom domaćih iako je prvih 45 minuta završilo s posjedom lopte 50:50.

U 44′ Moharrami je zaspao, Kryeziu ga je pretrčao i sam ispred Nevistića zabija 1:0 za Ballkani. VAR je provjeravao, gol je priznat.

S vodstvom domaćih otišlo se na poluvrijeme.

Balkani-Dinamo (od 18:45)

BALLKANI: Kolici, Thaqi, Dellova, Berisha, Gripshi, Zyba, Trashi, Kuc, Jashanica, Ismajlgeci, Kryeziu

DINAMO: Nevistić – Moharrani, Šutalo, Perić, Mykhaljičenko – Bulat, Mišić – Menalo, Baturina, Vidović – Kulenović

Sudi: Atilla Karaoglan, Turska

Klupa Ballkanija: Hoxa, Luljanović, Potoku, Halili, Hamidi, Limaj, Maksutaj, Shala, Ramadani, Karrica, Manaj, Tolaj

Klupa Dinama: Zagorac, Sosa, Bernauer, Emreli, Drmić, Marin, Halilović, Sučić, Kaneko, Perković, Rukavina

———————————————————————————————————————
Ballkani-Dinamo 1:0
———————————————————————————————————————-

45+3′ Kraj prvog poluvremena, Ballkani vodi 1:0

44′ Moharrami je zaspao, VAR je provjeravao, Kryeziu zabija 1:0 za Ballkani

42′ Baturina je iz kuta ubacio, ali je izbijeno

41′ Moharrami puca, od bloka u korner. Bulat je ubacio, Trashi poklanja drugi korner

39′ I domaći su pokazali da mogu pogoditi gol za ragbi

36′ Kryeziu puca traljavo u Nevistića. Na drugoj strani Mihaljičenko puca na tribinu

35′ Bomba Kuca iz daljine, pored Nevistićevog gola

31′ Bulat iz daljine puca pokraj gola

30′ Slobodni udarac za Dinamo s desne strane u visini šesnaesterca domaćih. Od svega korner, treći. Izbijeno

27′ Domaći imaju 55% posjeda lopte

20′ Menalo je u pokušaju udarca dodao loptu glavom golmanu domaćih

19′ Vidović u prodoru, korner za Modre. Izbijeno

18′ Trashi puca malo iznad Dinamovog gola

17′ Žuti Kucu. Berisha puca, Nevistić brani

13′ Kulenović u prigodi nakon greške domaće obrane, nije uspio zahvatiti loptu

7′ Korner za Modre, izbijeno

3′ Opasno je bilo za Dinamo, domaći su zahtijevali jedanaesterac, ali sudac je dao žuti karton Almiru Kryeziuju zbog simuliranja, nije bilo kontakta s Moharramijem

2′ Prva prilika za domaće, lopta odlazi daleko od Berishe u vrhu napada

1′ Počela je utakmica…