UŽIVO AEK-Dinamo: Šutaaalooooo1:0….

Dinamo u Ateni kod AEK-a od 20:45 pokušava u uzvratnoj utakmici trećeg kola kvalifikacija za Ligu prvaka nadoknaditi minus od jednog gola s Maksimira (1:2).

Dinamu za play-off Lige prvaka s belgijskim Royal Antwerpom treba pobjeda s dva gola razlike, a pobjeda s jednim golom donosi produžetke. Martin Baturina se, čini se, još nije oporavio od viroze.

AEK – Dinamo (od 20:45)

Sastavi:

AEK: Stanković, Hajsafi, Vida, Moukoudi, Szymanski, Amrabat, Jonsson, Zuber, Rota, Pineda, Garcia

Dinamo: Livaković – Moharrami, Ristovski, Šutalo, Mihaljičenko – Ljubičić, Mišić, Bulat – Špikić,
Petković, Ivanušec

Sudi: Espen Eskas, Norveška

——————————————————————————————————————–

AEK – Dinamo 0:1(2:1)
45+3′ Kraj prvog poluvremena, Dinamo vodi 1:0

45+1′ Igra se minuta nadoknade. Slobodan udarac za Dinamo, Bulat je ubacio, Grci su izbacili loptu, ali Moharrami ubacuje, petković prebacuje glavom, lopta dolazi do Šutala i 1:0 Var provjerava….Gol je

44′ Šutalo je dao dubinsku loptu za Bulata koji je bio u stopostotnoj šansi, ali je pucao pokraj Stankovićevog gola

30′ Ivanušec ruši Zubera na nešto više od 20 metara od Livakovićevog gola. Slobodni udarac izvodi Garcia, visoko preko gola

28′ Ivanušec s dvadesetak metara puca preko gola

26′ Špikić je dobio laktom u bradu i pao. Nije suđen ni prekršaj. AEK igra vrlo čvrsto u svakom duelu

23′ Petković puca, Stanković brani. Ivanušec i Petković su dobro kombinirali, ali udarac na gol nije bio dovoljno snažan

17′ Livaković spašava Modre, brani udarac Rote sa sedam-osam metara od gola

16′ Garcia puca s pet metara pokraj Livakovićevog gola

13′ Bulat puca iznad gola

5′ Korner za AEK, nema opasnosti

3′ Dinamo je stvorio opasnu situaciju pred golom AEK-a ali Špikićev udarac završava u bloku

1′ Počela je utakmica. AEK je imao opasni prodor po lijevoj strani, Hajsafi je izbio pred Livakovića, ali je loše pucao, pokraj gola

Minuta šutnje za poginulog navijača AEK-a…