Tko će kome nego svoj svome: Šibenik ide u finale Hrvatskog kupa, Čop izbacio Dinamo!

Šibenik ide u finale Hrvatskog kupa, izbacili su Dinamo na Šubićevcu golom u sudačkoj nadoknadi, 2:1.

Dinamo je pogotkom glavom u 93. minuti izbacio Dinamov igrač na posudbi, Duje Čop.

Dinamo je rano poveo 1:0, Ljubičić je prošao vratara Đakovića na lijevoj strani i vratio u sredinu, Drmić posprema loptu u mrežu u 39. sekundi utakmice.

U 37′ bila je jedna loša reakcija u obrani Šibenika, Drmićev udarac je blokiran, ali nakon spretne reakcije zabija gol. Nakon VAR provjere dosuđeno je zaleđe.

Šibenik je preokret najavio u 72. minuti, kontra, Radonjić je pucao, lopta je prošla pokraj Livakovića, Pozo je zabio za 1:1.

U 83′ Menalo je postigao gol glavom na asistenciju Ristovskog, ali je suđeno zaleđe.

I onda je u sudačkoj nadoknadi uslijedio šok, Čop zabija za 2:1 pobjedu Šibenika.

Šibenik će u finalu Hrvatskog kupa igrati s pobjednikom utakmice između Slavena Belupa i Hajduka koja se igra 12. travnja u 17:30.