UŽIVO Liga prvaka, Dinamo-Ludogorec: Modri vodili 3:0, gosti smanjili, 3:2

Dinamo igra uzvratni susret trećeg pretkola Lige prvaka, od 20 sati na stadionu Maksimir je bugarski Ludogorec nakon pobjede 1:2 u gostima u prvom susretu.

Petković i Ivanušec su na klupi. Na vratima Ludogoreca je hrvatski vratar Simon Sluga.

Dinamo je dobro otvorio utakmicu, već u 12′ Špikić je dodao Ristovskom koji fantastično šalje loptu na Drmićevu glavu i Modri vode 1:0.

U 18′ Jankov je dobio drugi žuti, u 10′ prvi i drugi zbog prekršaja nad Ademijem, pa su gosti ostali s igračem manje na terenu.

U 25′ jedanaesterac za Dinamo, srušen je Špikić. Oršić izvodi kazneni udarac, snažno puca, pa Sluga ne stiže do lopte iako je pročitao stranu.

U 44′ Oršić sjajnom akcijom dolazi do svoje pozicije za udarac i lijepo zabija za 3:0.

No, Dinamo je ipak primio gol u sudačkoj nadoknadi prvog poluvremena, kao i obično, nepažnja, lopta se odbija do najboljeg bugarskog igrača Despodova u kaznenom prostoru i on zabija za 3:1, Livaković nije mogao ništa.

U 49′ jedanaesterac za Ludogorec,i Despodov zabija 3:2. Lopta je nakon kornera za goste udarila u ruku Perića, VAR je provjeravao i dosuđen je kazneni udarac.

Dinamo-Ludogorec (20:00)

Dinamo: Livaković – Ristovski, B. Šutalo, Perić, Ljubičić – Mišić, Ademi – Špikić, Baturina, Oršić – Drmić

Ludogorec: Sluga – Cicinho, Verdon, Plastun, Nedyalkov – Yankov, Piotrowski, Cafunama – Rick, Igor Thiago, Despodov

———————————————————————————————————————-

Dinamo-Ludogorec 3:2 (5:3)

———————————————————————————————————————

59′ Korner za Modre, ništa

56′ Ivanušec puca, Sluga brani

55′ Korner za Ludogorec

53′ Korner za goste, očišćeno

49′ Jedanaesterac izvodi Despodov, 3:2

47′ Korner za goste, nema opasnosti. Lopta je udarila u ruku Perića, VAR provjerava. Jedanaesterac za goste

46′ Baturina, Mišić i Ristovski izišli, Ivanušec, Gojak i Moharrami ulaze. Karničnik, Delev i Jordanov su ušli za goste umjesto Cicinha, Plastuna i Showa. Počelo je drugo poluvrijeme

45+4′ Despodov zabija za 3:1 Kraj prvog poluvremena

45+2′ Rick zaradio žuti

45′ Igra se tri minute nadoknade…

44′ Oršiiiić 3:0

39′ Drmić glavom puca iznad gola, ubacio je Ristovski

36′ Thiago puca lagano Livakoviću u ruke

33′ Drmić puca malo pokraj gola gostiju

28′ Oršić puca pokraj gola

27′ Oršić izvodi udarac s bijele točke i 2:0

25′ Jedanaesterac za Dinamo, srušen Špikić

23′ Baturina puca malo pokraj Sluginog gola

21′ Ristovskom žuti, nervozno je reagirao… pa Mišiću žuti zbog starta

18′ Jankov je dobio drugi žuti, u 10′ prvi i drugi zbog prekršaja nad Ademijem

17′ Livaković spašava Dinamo, Jankov je pucao

12′ Drmiiiiić 1:0Špikić je dodao Ristovskom koji fantastično šalje loptu na Drmićevu glavu

11′ Ademi sada glavom puca preko gola gostiju, nakon što je Oršić izveo slobodni udarac

10′ Jankovu žuti

8′ Korner za goste, nema opasnosti

4′ Ademi puca, Sluga fantastično brani. Korner, pa još jedan. Nema opasnosti za goste…

1′ Počela je utakmica