Mađarska demolirala Englesku s 4:0 u gostima…

SINOĆ su odigrane posljednje utakmice u lipanjskom ciklusu Lige nacija. U skupini 3 najvišeg ranga natjecanja Mađarska je pobijedila Englesku rezultatom 4:0, i to nakon što je u prvom kolu protiv nje slavila s 1:0. Dva gola zabio je Sallai, prvi u 16., a drugi u 70. minuti. Treći je postigao Nagy u 80. minuti, a četvrti Gazdag minutu prije kraja. Bio je to najveći domaći poraz Engleske od 1928. godine kada su ih Škoti pobijedili s 5:1.

U drugoj utakmici iste skupine Njemačka je deklasirala Italiju s 5:2. Bio je ovo drugi poraz za Engleze koja nakon četiri kola ima samo dva boda. Mađarska u skupini smrti trenutno, pomalo nevjerojatno, drži prvu poziciju. Podsjetimo, na završni turnir najboljih putuje samo prvoplasirana momčad skupine, dok posljednjeplasirana ispada u skupinu B Lige nacija., piše index.hr