Sudac s utakmice pod pratnjom policije

I Pamić se svađao sa publikom.

Javlja portal ZAGORJE.COM

U 20. kolu 3. HNL središte Gaj je u Maču dočekao Karlovac 1919.

O nogometnom segmentu utakmice smo već pisali. Karlovac je stigao do važne pobjede sa 2:1, a oba gola zabili su gosti iz penala. I dok bi prvi kazneni udarac zasigurno sviralo podosta sudaca, drugi spada u teško razumljive odluke, a dosuđen je kod 1:1 u 85. minuti. Sudac je bio Mladen Komesar iz Zagreba i već je tijekom utakmica svojim odlukama ljutio i igrače i navijače Gaja, a sve je kulminiralo u spomenutoj 85. minuti. Nakon utakmice tenzije su se našle na vrhuncu, a došlo je i do verbalnog sukoba trenera Karlovca Igora Pamića sa domaćom publikom. ”Što sam ja mogao, što sam ja trebao” – vikao je Pamić dok ga je redarska služba smirivala i spriječila incident širih razmjera. Sudačka je pak trojka uz pratnju redarske službe ušla u svlačionicu, a loš primjer je svakako i reakcija jednog od predstavnika Karlovca u trenirci kluba, koji je umjesto da ih smiruje, tenzije dodatno dizao. Prema neslužbenim informacijama, suce je s utakmice pratila policija. Vijest je na LINKU