UŽIVO Europska liga, Sevilla – Dinamo: Oršić izjednačio, pa Dinamo dobio dva gola u pet minuta…

Dinamo od 21:00 u Sevilli nastavlja svoju europsku sezonu, uzvrat u play-offu osmine finala Europske lige je za tjedan dana na Maksimiru.

Željko Kopić šalje od prve minute na teren Denija Jurića, Luka Ivanušec neće nastupiti zbog ozljede u susretu s Goricom.

Sevillu od prve minute s kapetanskom vrpcom vodi Ivan Rakitić.

SEVILLA – DINAMO (21 sat)

SEVILLA: Bono – Kounde, Diego Carlos, Rekik, Acuna – Gomez, Fernando, Rakitić – Ocampos, Martial, Munir

DINAMO: Livaković – Theophile, Šutalo, Franjić – Ristovski, Ademi, Gojak, Bočkaj – Oršić – Petković, Jurić

Sudi: Marco Guida, Italija

———————————————————————————————————————-

SEVILLA – DINAMO 3:1

———————————————————————————————————————–

45+3′ Kraj prvog poluvremena, 3:1 za Sevillu

45+1′ Martial 3:1, brza kontra Seville koju je završio francuski napadač

Martialov pogodak je OVDJE

44′ Ocampos 2:1, lopta je nekog dirala iz Dinamove obrane, Livaković je krenuo na drugu stranu

Ocamposov pogodak je OVDJE

41′ Oršiiiiić 1:1, Ristovski je preciznim centaršutom pronašao Oršića, koji zabija

Oršićev pogodak je OVDJE

38′ Drugi korner za domaće, u nastavku akcije Gomez iz daljine preko gola

37′ Korner za Sevillu, prvi

35′ Oršić je primio jednu dubinsku loptu, pucao iz okreta u šesnaestercu i poslao loptu visoko na tribine

33′ Dinamo je pokušao nešto prema naprijed

28′ Martialu se ukazuje pomoć, nakon što mu je Šutalo odnio loptu

27′ Ademi puca preko gola

25′ Ademi je dobio udarac loptom u bloku, pa je mali prekid

24′ Sad je Sevilla u posjedu 52 posto

22′ Sevilla pokušava napasti, a Dinamo organizirati nešto

16′ Dinamo je imao 58 posto posjeda lopte

13′ Rakitić 1:0

Pogodak je OVDJE

12′ Jedanaesterac za Sevillu. Bočkaj je pogriješio, brza kontra, Martial puca, Livaković brani, ali odbijanac dolazi do igrača Seville Gomeza, koga je navodno Livaković srušio i zato zaradio žuti karton

10′ Drugi korner za Dinamo, Bočkaj, pa treći korner, suđen prekršaj Petkoviću u napadu

9′ Oršić puca s više od 20 metara, Bono u prvi korner za Dinamo

6′ Ristovski je dobio laktom u glavu

5′ Polukontra Dinama, Petković se spetljao kod šesnaesterca

3′ Sevilla je počela napadati, visoki pritisak na Dinamovu obranu

1′ Počela je utakmica