Site icon Hrvatska uživo

Livaja zakucao Dinamu i doveo Hajduk na prvo mjesto ljestvice …

screenshot/ilustracija

Dinamo i Hajduk pred nešto više od 20 tisuća gledatelja odigrali su derbi (108.) šestog kola SuperSport HNL-a o na stadionu Maksimir, a zahvaljujući Marku Livaji, Splićani su pobijedili 1:0 i izbili na prvo mjesto ljestvice.

Prvo je poluvrijeme bilo borbeno, ali bez većih prilika.

Hajduk je poveo preko Livaje u 70′ minuti. Lopta je nakon kornera došla do Prpića, koji upošljava Livaju, Livaja pogađa za 1:0.

Dinamo je nakon Livajinog gola snažno pritiskao. Marko Rog je bio u dvije stopostotne prilike, ali ih nije iskoristio.

Torcida je bakljadom prekinula derbi, tako da je sudačka nadoknada bila i veća od 15 minuta.

U četvrtoj minuti nadoknade crveni karton dobio je za Diallo, igrao je rukom za drugi žuti, pa se Hajduk nastavio braniti s igračem manje. Ali Dinamo unatoč igraču više nije uspio izjednačiti., piše Hrvatskadanas