Site icon Hrvatska uživo

Regionalni mediji oduševljeni su čudesnim Dinamom. Pročitajte što pišu o razbijanju Qarabaga

Mediji iz regije također su popratili sjajnu prezentaciju Dinama u Maksimiru i veliku pobjedu.

U prvoj utakmici završnog pretkola nogometne Lige prvaka zagrebački Dinamo je na stadionu u Maksimiru svladao azerbajdžanski Qarabag sa 3-0 (1-0). Strijelci za Dinamo bili su Marko Pjaca (29) i Sandro Kulenović (75, 80). Mogao je Dinamo u završnim sekundama i do četvrtog gola, Kulenović je pobjegao u protunapad, proigrao Baturinu čiji je udarac zaustavila vratnica.

Uzvrat je za osam dana u Bakuu.  Ukupni pobjednik ove će jeseni igrati u Ligi prvaka, a poraženi u Europskoj ligi.

– Dinamo suvereno zakoračio u grupnu fazu Lige prvaka – piše Klix uz komentar:

– Igrači Dinama su potom fenomenalno odigrali drugo poluvrijeme. Redale su se prilike pred golom gostiju, a nagrada je stigla u posljednjih petnaest minuta utakmice. Bio je to show čudesnog Kulenovića koji je postigao dva pogotka u razmaku od pet minuta za konačnih i velikih 3:0., prenosi večernji